Tygodnik Przasnyski

Poniedziałek, 24 czerwca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!
 • Tygodnik Przasnyski nr 25/2019

  "Tygodnik Przasnyski" można również kupić lub zaprenumerować za pośrednictwem platformy eprasa.pl

  Informacja dotycząca, jak zdobyć jednorazowy kod, konieczny do pobrania wybranego numeru Tygodnika Przasnyskiego.
  Otrzymany kod wpisz poniżej. Cena kodu przy zakupie SMS-em - 2.46 zł (brutto).

  SMS o treści:  AP.NXQ9 na numer 72068.

  Usługa SMS dostępna jest w sieciach: Plus GSM, Era, Orange i Play. Dostarcza ją i obsługuje system Dotpay. Właścicielem serwisu jest Spółdzielnia Pracy CIECH-PRESS.

  Tygodnik Przasnyski nr 25/2019 PDF [3.98 MB]

Najświeższe artykułyRSS

 • Wpadli z bejsbolami i pobili małżeństwo

  dziś 11:35:00

  W środę (19 czerwca) po północy w Marianowie (gm. Krzynowłoga Mała) trzech zamaskowanych sprawców po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach balkonowych weszło do domu jednorodzinnego i przy pomocy przedmiotu przypominającego pałkę bejsbolową, pobili 69-letniego mężczyznę oraz jego o cztery lata młodszą żonę. Czytaj dalej»

 • Palili ogniska… z opon

  dziś 11:15:00

  Oprócz gumy znalazły się też w paleniskach wersalki czy niepotrzebny sprzęt agd i rtv oraz śmieci. W wigilię św. Jana strażacy w powiecie przasnyskim interweniowali kilkanaście razy. Czytaj dalej»

 • Tancerce podano pigułkę gwałtu?

  dziś 11:00:00

  Tancerka z zespołu Don Vasyla, która występowała na scenie podczas Dni Przasnysza miała zostać wykorzystana seksualnie. Do molestowania miało dojść już po koncercie z okazji Dni Przasnysza w jednym z hoteli w okolicach Przasnysza, gdzie gwiazdy nocowały. Czytaj dalej»

 • Piszą do konserwatora w sprawie ścieżki

  dziś 08:30:00

  Rada Powiatu Przasnyskiego wystosowała apel do Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków o umożliwienie wybudowania ścieżki rowerowej równolegle do torów kolejowych z Przasnysza w kierunku Leszna.  Czytaj dalej»

 • Mazowieckie legendy w plenerze

  21.06.2019 11:00:00

  Przasnyskie Muzeum Historyczne organizuje w miejskim parku plenerowe warsztaty poświęcone mazowieckim legendom. Dzieci i młodzież mogą się przenieść w czasie i być amazonkami, magicznymi zwierzętami, które walczą ze smokami i upiorami.  Czytaj dalej»

 • Radni zaufali

  21.06.2019 10:00:00

  Radni miejscy podczas ostatniej sesji udzielili burmistrzowi Łukaszowi Chrostowskiemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2018 r. Wszyscy obecni byli w tej kwestii jednomyślni. Głosowanie odbyło się również nad wotum zaufania dla gospodarza, które poprzedziła debata o sytuacji w mieście. Nowe przepisy ws. wotum zaufania narzucił ustawodawca. Każdy samorząd musi również przygotować raport o stanie miasta.  Czytaj dalej»

 • Gdzie się kąpać?

  19.06.2019 14:00:00

  Mieszkańcy Przasnysza nie mają takiego miejsca w powiecie, gdzie mogliby bezpiecznie schłodzić się czy orzeźwić nad wodą, bo nie uruchomiono żadnego kąpieliska. Wzorem lat ubiegłych, w tym sezonie nie ma również zorganizowanego miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli.  Czytaj dalej»

 • Radni PiS i PPP dali zielone światło dla budowy tężni

  18.06.2019 17:00:00

  Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Przasnysz (18 czerwca) radni znów dyskutowali o tężniach. Przypomnijmy, że dwa miesiące temu rada przeznaczyła na budowę tężni w mieście 120 tys. zł, ale okazała się ta kwota niewystarczająca. Stąd 80 tys. przesunięto w budżecie na ten cel podczas ostatniego posiedzenia, trzy tygodnie temu. Mimo, że radni PPP i PiS wstrzymali się wtedy od głosu, to środki ostatecznie przesunięto. W między czasie z mieszkańcami zorganizowano konsultacje, w których wypowiedzieli się zdecydowanie za ich budową.  Czytaj dalej»

 • Pogryziona przez psa

  18.06.2019 08:40:00

  Do zdarzenia doszło w sobotę (15 czerwca) przy ul. Orlika w Przasnyszu. Kobieta wybrała się na wieczorny spacer ze swoim pupilem. Nagle jej pies został zaatakowany przez innego czworonoga. Kobieta próbowała odciągnąć swojego psa, biorąc go na ręce.  Czytaj dalej»

 • Wybił szybę w szpitalu, bo...

  18.06.2019 08:00:00

  był zniecierpliwiony oczekiwaniem na badanie. Do zdarzenia doszło w weekend w szpitalu w Przasnyszu. Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Drobne przez internet

Nasze Tygodniki

Dyżur dziennikarski

 

Katarzyna Kozłowska
tel 511 723 732
adres e-mail
ZADZWOŃ! NAPISZ!

Felietony

 

Reklama

 

Zapowiedzi imprez

 .

Facebook

"Tygodnik Przasnyski"
jest już na Facebooku

Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tygodnikprzasnyski.com.pl) Czytaj więcej

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej

Dziennikarz czeka

Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś skomentować jakieś wydarzenie? Zadzwoń!

tel.: 29 714 10 03

Codziennie w godz. 9.00-15.00 dyżuruje nasz dziennikarz

Prenumerata

 Zamów prenumeratę ,,TP" przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty.
Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Przasnyskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TP przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy czwartek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:
promocja@tc.ciechanow.com
lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16
Oraz:
Poczta Polska - Przasnysz ul. 3 Maja 11 tel: 29 752 24 40 oraz wszystkie urzędy pocztowe i doręczyciele na terenie powiatu przasnyskiego: termin zamówień - do 20 każdego miesiąca poprzedzającego okres realizacji.