Tygodnik Przasnyski

Piątek, 23 sierpnia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

Tygodnik Przasnyski nr 34/2019

Te i inne informacje w najnowszym Tygodniku Przasnyskim!

 • Tygodnik Przasnyski nr 34/2019

  "Tygodnik Przasnyski" można również kupić lub zaprenumerować za pośrednictwem platformy eprasa.pl

  Informacja dotycząca, jak zdobyć jednorazowy kod, konieczny do pobrania wybranego numeru Tygodnika Przasnyskiego.
  Otrzymany kod wpisz poniżej. Cena kodu przy zakupie SMS-em - 2.46 zł (brutto).

  SMS o treści:  AP.NXQ9 na numer 72068.

  Usługa SMS dostępna jest w sieciach: Plus GSM, Era, Orange i Play. Dostarcza ją i obsługuje system Dotpay. Właścicielem serwisu jest Spółdzielnia Pracy CIECH-PRESS.

  Tygodnik Przasnyski nr 34/2019 PDF [4.83 MB]

Najświeższe artykułyRSS

 • Rusza budowa domu dla kobiet z Bartnik

  wczoraj 14:30:00

  Jest wreszcie pozwolenie na budowę domu dla pani Małgosi i jej córki Sylwii z Bartnik. Decyzję wydano wczoraj (21 sierpnia). Nadzór budowlany nakazał eksmisję kobietom, bo dom w którym kobiety mieszkały stwarzał zagrożenie dla ich życia i zdrowia. Na dokument pozwalający na budowę nowego domu czekano kilka miesięcy. Czytaj dalej»

 • Promocja. Zabawki z drewna dla dzieci - jakie wybrać i dlaczego warto?

  wczoraj 12:25:00

  Ciekawą opcją dla dzieci są drewniane zabawki. Niezależnie od wieku naszych pociech możemy znaleźć coś odpowiedniego dla nich. Z pewnością drewno ma kilka zalet, dzięki którym jest warte naszej uwagi. Ten tekst odpowiada na pytanie, jakie zabawki z drewna wybrać dla naszych malców oraz dlaczego są one warte naszej uwagi? Czytaj dalej»

 • Budynek MDK w ewidencji zabytków

  przedwczoraj 12:00:00

  Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków podjął decyzję o wpisie do rejestru zabytków województwa mazowieckiego budynku Domu Sportowego, położonego przy ul. 3 Maja 16 w Przasnyszu, z uwagi na jego walory architektoniczne oraz historyczne. Mieszkańcom Przasnysza budynek ten jest obecnie znany z Miejskiego Domu Kultury, który się tam znajduje. Swoją działalność prowadzi tam także Centrum Animacji i Wsparcia. Czytaj dalej»

 • Burmistrz niedługo zapuka do drzwi mieszkańców

  20.08.2019 11:00:00

  Burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski jeszcze w kampanii wyborczej obiecywał, że urząd będzie otwarty dla mieszkańców i dla każdego znajdzie czas. Od początku urzędowania w swoim gabinecie dziennie przyjmuje średnio nawet ośmiu interesantów. Czytaj dalej»

 • Prywatne przedszkola w Przasnyszu żądają od miasta ponad 5 mln zł

  19.08.2019 09:45:00

  W mieście funkcjonuje 11 niepublicznych przedszkoli, połowa z nich walczy w sądach o odszkodowania z powodu wypłaconych wcześniej zaniżonych dotacji. Zapadają już pierwsze wyroki w sprawie zaległych, sięgających nawet kilkanaście lat wstecz przyznawanych środków. Dwa pierwsze wyroki są niekorzystne dla miasta, ale ten złożył już apelacje.  Czytaj dalej»

 • Pijani za kółkiem

  16.08.2019 12:00:00

  Pomimo policyjnych apeli i informacji o konsekwencjach związanych za jazdę na podwójnym gazie, ciągle nie brakuje tych, do których żadne ostrzeżenia nie docierają. Wsiadają pijani za kółko. Tylko w zeszłym roku przasnyska policja zatrzymała 241 kierujących samochodami czy rowerami, którzy byli nietrzeźwi albo po spożyciu alkoholu.  Czytaj dalej»

 • Rezonans w przasnyskim szpitalu

  16.08.2019 10:00:00

  Szpital w Przasnyszu chce doposażyć placówkę w rezonans magnetyczny, dzięki temu pacjenci nie będą musieli być wożeni na badania do Ciechanowa, Mławy, Płońska czy Ostrołęki. Na parterze budynku, w jednym z pomieszczeń dyrekcja chce stworzyć taką pracownię. Problem jest tylko jeden – brak środków. Czytaj dalej»

 • Nowe okna, ledowe oświetlenie i kolektory w szpitalu

  14.08.2019 08:45:00

  Docieplenie ścian, wymiana okien i drzwi zewnętrznych, modernizacja węzła cieplnego, instalacja kolektorów słonecznych i gruntowych pomp ciepła do ogrzewania wody oraz wymiana oświetlenia na energooszczędne lampy ledowe wraz z instalacją paneli fotowoltaicznych. To plany dyrekcji przasnyskiego szpitala. Inwestycja kosztuje ponad 6 mln zł, z czego dofinansowanie unijne wynosi połowę kwoty. Resztę ma dołożyć starostwo i szpital. Czytaj dalej»

 • W Przasnyszu chcą kształcić pilotów

  14.08.2019 07:30:00

  Powiat przasnyski i Politechnika Warszawska czynią starania o utworzenie przy ZSP w Przasnyszu Technikum Lotniczego, kształcącego przyszłych techników, mechatroników, informatyków i teleinformatyków, którzy swoją przyszłość zwiążą z lotnictwem. Czytaj dalej»

 • Mała, zielona, miejska ojczyzna

  13.08.2019 08:30:00

  Budowa ogrodzenia ogrodu działkowego „Majowe 1” i „Majowe 2” czy monitoring i oświetlenie parkingu przy ogródkach działkowych „EDEN” w Przasnyszu – te inwestycje w powiecie przasnyskim otrzymały wsparcie finansowe z samorządu Mazowsza. Miasto otrzymało prawie 30 tys. zł. Pozornie niewielkie inwestycje poprawią wygląd, bezpieczeństwo i komfort działkowców. Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Drobne przez internet

Nasze Tygodniki

Dyżur dziennikarski

 

Katarzyna Kozłowska
tel 511 723 732
adres e-mail
ZADZWOŃ! NAPISZ!

Felietony

 

Reklama

 

Zapowiedzi imprez

 .

Facebook

"Tygodnik Przasnyski"
jest już na Facebooku

Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tygodnikprzasnyski.com.pl) Czytaj więcej

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej

Dziennikarz czeka

Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś skomentować jakieś wydarzenie? Zadzwoń!

tel.: 29 714 10 03

Codziennie w godz. 9.00-15.00 dyżuruje nasz dziennikarz

Prenumerata

 Zamów prenumeratę ,,TP" przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty.
Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Przasnyskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TP przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy czwartek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:
promocja@tc.ciechanow.com
lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16
Oraz:
Poczta Polska - Przasnysz ul. 3 Maja 11 tel: 29 752 24 40 oraz wszystkie urzędy pocztowe i doręczyciele na terenie powiatu przasnyskiego: termin zamówień - do 20 każdego miesiąca poprzedzającego okres realizacji.