Tygodnik Przasnyski

Niedziela, 18 kwietnia 2021

Już w najbliższą środę rusza CiechPress - portal regionalny. Aktualne informacje z naszego regionu, "Tygodnik Przasnyski" oraz inne tygodniki wydawane przez Ciech-Press. Sport, kultura, historia, ciekawe wywiady

5 plus 1

rozpoczęcie: 22.12.2011 00:00:00, zakończenie: 02.02.2012 23:59:59

Plebiscyt na najlepszych sportowców powiatu przasnyskiego

Jakimi wydarzeniami sportowymi żyła nasza społeczność? Jak spisywali się znani już sportowcy? Czy pojawiły się jakieś talenty? Który z trenerów święcił największe tryumfy?

Na te i inne pytania najlepiej odpowiedzą nasi Czytelnicy.

Proponujemy zatem plebiscyt na 5 najlepszych sportowców powiatu oraz trenera -wychowawcę młodzieży.

Zamieszczamy pierwsze propozycje: nazwiska sportowców (o których mówiono na boiskach, halach i kortach, pisano w lokalnych gazetach i na portalach internetowych) i trenerów, którzy swoją pracą i wiedzą osiągnęli sukcesy.

Regulamin konkursu

  

Regulamin plebiscytu ,,5 plus 1” na najlepszych sportowców i trenera powiatu przasnyskiego.

  1. Organizatorem plebiscytu jest Spółdzielnia Pracy ,,Ciech-Press” w Ciechanowie wydawca „Tygodnika Przasnyskiego” wraz ze współorganizatorami.

  2. Czas trwania konkursu: od 22 grudnia 2011 r. do 2 lutego 2012 r.

  3. Redakcja ,,TP” proponuje kandydatury sportowców i trenerów, dodatkowo kandydatury mogą być zgłaszane przez czytelników, kluby sportowe, samorządy, instytucje.

  4. Głosowanie odbywa się za pomocą kuponów (oryginalnych, wyciętych z gazety). Kupony są ponumerowane i ważne w tygodniu, którym ,,TP” jest w sprzedaży.

  5. Wypełnione kupony można przesłać pocztą (o ważności kuponu decyduje data stempla pocztowego) na adres redakcji: 06-300 Przasnysz, ul. Piłsudskiego 75 lub przynieść osobiście do redakcji ,,TP”.

  6. O ważności kuponu decyduje prawidłowe wypełnienie: pięć nazwisk sportowców plus jedno nazwisko trenera.

  7. Głosować można również za pośrednictwem sms-ów. Aby zagłosować należy wysłać sms o treści TC.STP.treść pod numer 71068, koszt SMS – 1,23 zł z VAT.

Przykład: TC.STP.1PaulinaW.2OlgaN3AnnaO4MaciejS5GrzegorzS.trenerPiotrB

  1. Punktacja: sportowiec zajmujący pierwsze miejsce na kuponie otrzymuje 5 punktów, drugi – 4 pkt, itd. Nominowany trener otrzymuje 1 pkt.

  2. Głosy zostaną policzone po zakończeniu konkursu (zsumowane z kuponów i sms-ów).

  3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku lutego. Dokładny termin zostanie podany w ,,TP”.