Tygodnik Przasnyski

Poniedziałek, 06 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Promocja. Grecka wyspa Mykonos – co warto o niej wiedzieć i jak się na nią dostać?


  20.09.2019 14:04:00

  Mykonos to jedna z wysp w Grecji najchętniej odwiedzanych przez turystów z całego świata, a jej głównym punktem jest miasto o tej samej nazwie, z mnóstwem atrakcji turystycznych i licznymi możliwościami spędzania wolnego czasu.

  Czytaj dalej

 • Promocja. Zabawki z drewna dla dzieci - jakie wybrać i dlaczego warto?


  22.08.2019 12:25:00

  Ciekawą opcją dla dzieci są drewniane zabawki. Niezależnie od wieku naszych pociech możemy znaleźć coś odpowiedniego dla nich. Z pewnością drewno ma kilka zalet, dzięki którym jest warte naszej uwagi. Ten tekst odpowiada na pytanie, jakie zabawki z drewna wybrać dla naszych malców oraz dlaczego są one warte naszej uwagi?

  Czytaj dalej

 • Promocja. Betclic w końcu powraca na polski rynek

  27.05.2019 10:55:00

  Betclic w końcu powraca na polski rynek Betclic to bardzo znana marka na bukmacherskim rynku w Europie. Firma pojawiła się w roku 2005 we Francji i w ciągu kilku lat rozszerzyła swoją działalność na kilkanaście krajów europejskich. Bukmacher cieszył się również sporym zainteresowaniem polskich klientów, ale na skutek wprowadzenia ustawy hazardowej musiał zawiesić swoją działalność w naszym kraju. Teraz, Betclic w nowej odsłonie i z licencją legalnego bukmachera powraca do naszego kraju!

  Czytaj dalej

 • Marek Lisiński: Kościół nie zmieni się nigdy

  21.05.2019 00:03:47

  Rozmowa z Markiem Lisińskim, 13-letnią ofiarą księdza pedofila, dzisiaj prezesem fundacji „Nie lękajcie się" pomagającej osobom skrzywdzonym w dzieciństwie.

  Czytaj dalej

 • Promocja. Co zawiera ranking bukmacherów?


  29.04.2019 12:42:00

  Jedną z najciekawszych stron, którą powinien zainteresować się każdy, kto obstawia zakłady, jest ranking bukmacherów. Korzystając z publikowanych tu informacji z pewnością uda ci się osiągać lepsze wyniki.

  Czytaj dalej

 • Ciechanów pozwał Skarb Państwa

  26.03.2019 12:00:00

  Miasto upomina się o dotacje. Ponad 6 mln zł wraz z ustawowymi odsetkami to kwota, o którą upomina się Ciechanów od Skarbu Państwa. Takie właśnie dodatkowe koszty z własnego budżetu poniósł miejski samorząd w związku z wykonywaniem zadań zleconych z zakresu administracji rządowej w latach 2008-2017. Z tego powodu Krzysztof Kosiński złożył w ostatni piątek pozew w tej sprawie.

  Czytaj dalej

 • Artykuł promocyjny. Jak wybierać najlepsze fotele bujane?

  23.03.2019 17:34:00

  Fotel bujany przywołuje zazwyczaj na myśl sielankowy widok babci, która w nim wypoczywa. Okazuje się jednak, że współcześnie sami również możemy relaksować się na fotelach bujanych. Ich producenci przygotowują najróżniejsze modele, zarówno nawiązujące do klasycznego, jak i nowoczesnego designu. Jak więc wybrać dobry fotel bujany? Na co zwrócić uwagę, kiedy pojawi się myśl o jego zakupie do domu?

  Czytaj dalej

 • Biskupi przepraszają za księży pedofilów

  25.09.2018 08:00:00

  - Przepraszam za łzy i cierpienia spowodowane przez księży, którzy sprzeniewierzyli się swemu powołaniu - mówił biskup płocki Piotr Libera na konferencji poświęconej problemom wykorzystywania seksualnego małoletnich przez duchownych.

  Czytaj dalej

Archiwum

Ostatnie fotoreportażeRSS

 • Mazowieckie zapusty w Czernicach Borowych

  fot. RN zobacz galerie...

 • Pastorałki ożyły w Przasnyszu

  Przasnyskie kolędowanie 2020 –  śpiewajmy kolędy, ocalmy pastorałki zobacz galerie...

 • Moto-mikołaje w Przasnyszu

  M. Jabłońska zobacz galerie...