Tygodnik Przasnyski

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. materiał promocyjny
fot. materiał promocyjny

Zwiększona dostępność towarów w hurtowniach elektrycznych

26.11.2019 23:00:00

W hurtowniach technicznych, które oferują najczęściej wyspecjalizowane produkty i towary, zaopatrują się w większości przypadków fachowcy i specjaliści z danej branży. Hurtownia elektryczna będzie więc głównym źródłem zaopatrzenia elektryków, firm budowlanych, remontowych i wykończeniowych a np. medyczna dla przychodni, szpitali, gabinetów lekarskich.

  

Więcej towarów, mniejsze ceny

Jednak zwiększona oferta sprzedażowa w hurtowni sprawia, że zakupy w niej robią też klienci detaliczni. To naturalne prawo rynku: jeśli sprzedaż w hurtowni elektrycznej nastawiona jest na klientów prywatnych i firmowych, to również oferta powinna być dostosowana do obu tych grup. Osoba prywatna będzie wolała zrobić zakupy profesjonalnego i specjalistycznego sprzętu na własne potrzeby właśnie w hurtowni, bo wyniesie ją to po prostu taniej. Nastawienie na klienta detalicznego sprawia również, że nie musi on kupować od razu całej beli kabli albo hurtowego opakowania 100 gniazdek elektrycznych, lecz bez problemu nabędzie pojedyncze sztuki i określoną długość przewodów.<

/p>

 

Produkty o niskiej dostępności

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że dobrze zaopatrzone hurtownie jak na przykład https://www.elektrospark.pl/kontakt/siedlce mają w swojej ofercie towary, których nie kupi się od ręki w normalnych sklepach z elektryką. Muszą być sprowadzane od producenta, co wydłuża czas oczekiwania. W hurtowni można zaś je kupić od razu, bez czekania na import i bez opóźniania prac na budowie czy podczas remontu. Oprócz tego hurtowniom o wiele łatwiej niż sklepom sprowadzić nawet mało dostępne na rynku towary i to w atrakcyjnej i korzystnej cenie.

 

Fachowe doradztwo

Zakupy w hurtowniach elektrycznych dokonywane przez klienta prywatnego mają jeszcze jedną ważną zaletę. Ponieważ w większości przypadków są to osoby bez zaawansowanej wiedzy technicznej na temat elektryki, potrzebują fachowej porady i pomocy w wyborze najlepszych produktów. W hurtowniach otrzymają ją bezproblemowo od wykwalifikowanych pracowników, którzy oprócz tego odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać towar w taki sposób, aby spełnił on swoje zadanie i posłużył jak najdłużej.

 

autor: Artykuł promocyjny

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • Mazowieckie zapusty w Czernicach Borowych

    fot. RN zobacz galerie...

  • Pastorałki ożyły w Przasnyszu

    Przasnyskie kolędowanie 2020 –  śpiewajmy kolędy, ocalmy pastorałki zobacz galerie...

  • Moto-mikołaje w Przasnyszu

    M. Jabłońska zobacz galerie...