Tygodnik Przasnyski

Piątek, 05 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Przasnyskiego z prokuratorskimi zarzutam

21.11.2019 15:00:00

Radna Powiatu Przasnyskiego Katarzyna W. (Prawo i Sprawiedliwość), usłyszała zarzuty związane ze składaniem fałszywych zeznań, a także dotyczące zwalczania nieuczciwej konkurencji w 2015 i 2016 roku. Nadal jednak może sprawować mandat radnej, bo nie zapadł jeszcze wyrok sądowy w tej sprawie. Kobieta pracowała wcześniej w sklepie ortopedycznym mieszczącym się w przasnyskim szpitalu, zdecydowała się jednak poprowadzić własny konkurencyjny sklep. Miała wykorzystywać do tego bezprawnie dane z bazy swojego wcześniejszego pracodawcy.

Odeszła z klientami?

Właściciel szpitalnego sklepu, jej poprzedni pracodawca podejrzewał, że wykradane są dane jego pacjentów.  Sprawę zgłosił do prokuratury. 31 października br. Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu wniosła do sądu akt oskarżenia przeciwko kobiecie. Na początku roku zeznawała ona w tej sprawie, jako świadek podczas wszczętego postępowania. Prokurator nie dał jednak wiary jej tłumaczeniom.

Nie jestem winna
Katarzyna W. nie ma sobie nic do zarzucenia i zapewnia, że będzie wytrwale dążyła do udowodnienia swojej niewinności.  W mediach społecznościowych zamieściła w tej sprawie oświadczenie. 
Więcej w kolejnym numerze TP

autor: kak

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • ja, 2019-11-21 18:00:03
    zarzuty
    Nie ma dymu bez ognia , jest takie powiedzenie.Jeszcze powinni beknąć pracownicy szpitala, przecież ktoś te dane udostępniał.