Tygodnik Przasnyski

Sobota, 06 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot.   Trener Paweł Mazurkiewicz
fot. Trener Paweł Mazurkiewicz

Koniec serii zwycięstw. MKS Przasnysz - Ząbkovia Ząbki 1:1 (1:0)

07.11.2019 18:00:00

Seria zwycięstw przasnyszan przystopowała, ale nie oznacza to, że zespół Pawła Mazurkiewicza zakończył domowe starcie z Ząbkovią bez punktów. Po pięknym golu z rzutu wolnego gospodarze prowadzili, ale pod koniec meczu nie ustrzegli się błędu w kryciu rywali, za co zapłacili przerwaniem passy wygranych.

Przasnyszanie mieli świetną okazję, aby zbliżyć się do Hutnika i Drukarza, bo pierwsi przegrali w Siedlcach, a drudzy stracili punkty, remisując w Makowie.
Dla gospodarzy zaczęło się niefortunnie, bo już w 7. minucie Patryk Piasecki doznał urazu kostki i przedwcześnie musiał zejść z boiska. Nie zrezygnowali jednak z prób zdobycia
bramki, ale w decydujących momentach brakowało im skuteczności.

To,co nie udało się w ataku pozycyjnym,zatrybiło przy stałym fragmencie gry.
W 20. minucie Tomasz Piasecki celnie przymierzył z lewej nogi, a piłka idealnie wpadła między bramkarzem a słupkiem bramki Ząbkovii.
Kolejny pech dopadł przasnyski zespół w końcówce pierwszej połowy, bo utykającego i z grymasem bólu na twarzy Kamila Olszewskiego musiał zastąpić rezerwowy zawodnik.

Przyb.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz