Tygodnik Przasnyski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Mała, zielona, miejska ojczyzna

13.08.2019 08:30:00

Budowa ogrodzenia ogrodu działkowego „Majowe 1” i „Majowe 2” czy monitoring i oświetlenie parkingu przy ogródkach działkowych „EDEN” w Przasnyszu – te inwestycje w powiecie przasnyskim otrzymały wsparcie finansowe z samorządu Mazowsza. Miasto otrzymało prawie 30 tys. zł. Pozornie niewielkie inwestycje poprawią wygląd, bezpieczeństwo i komfort działkowców.

Wraca moda

Prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego ,,Majowe 2”  Ewa Wojciechowska przekonuje nas, że ogródki działkowe to świetne miejsce do rekreacji. – Przychodzi mnóstwo zainteresowanych osób, aby kupić taką działkę. Jedni chcą ją uprawiać, drudzy spędzać na niej wolny czas i wypoczywać. Młodzi ludzie, zwłaszcza z dziećmi coraz chętniej interesują się zakupem - opowiada. Znaczenie ma także bliskość sklepów, podłączenie wodociągu na działce, a w perspektywie ma zostać  zainstalowany również prąd. ROD położony jest w centrum osiedla, dla którego jest zielonymi płucami.
Więcej w papierowym wydaniu TP

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz