Tygodnik Przasnyski

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

(Z)badaj się

10.05.2019 09:00:00

W Przasnyszu odbęda się darmowe badania ginekologiczne w ramach kampanii ,,W kobiecym interesie”. Ze statystyk wynika, że ponad 3 mln Polek chodzi do ginekologa rzadziej, niż raz w roku albo w ogóle. Najczęściej pierwszy raz wybiera się do specjalisty, jak jest w ciąży albo pojawia się na kontroli.

Każda kobieta, która przyjdzie na wizytę dodatkowo otrzyma „Kalendarium badań ginekologicznych każdej Polki”, dzięki któremu będzie wiedziała, kiedy i jakie badania powinna wykonać w trosce o swoje zdrowie. Mobliny gabinet ginekologiczny przyjedzie do Przasnysza w niedzielę (19 maja). Badania będą wykonywane w godz. 10.00-16.00. Kampania została objęta honorowym patronatem m.in. przez Marszałka Województwa Mazowieckiego i Najwyższej Izby Kontroli, patronatem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Więcej szczegółów mozna znaleźć na stronie www.gedeonrichter.pl. 

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz