Tygodnik Przasnyski

Czwartek, 04 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Kierownicy, magazynier i paserzy z zarzutami

09.05.2019 11:30:00

Czterem z zatrzymanych 25 kwietnia br. w Brzeskach-Kołakach pod Chorzelami mężczyznom prokurator w Przasnyszu postawił zarzut kradzieży nabiału znacznej wartości z chorzelskiej mleczarni. Trzem pozostałym zarzucono paserstwo i handel serami oraz masłem. Jak podliczyli śledczy, proceder miał trwać od października 2017 r. do chwili zatrzymania sprawców. Spółdzielnia straciła ponad 700 tys. zł.
Sprawa jest rozwojowa i nie wykluczone będą kolejne zatrzymania oraz zarzuty za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.
Po tropach do celu

Cały proceder polegał na tym, że do samochodów pakowano więcej towaru, niż deklarowano. Trzeba nadmienić, że również więcej go produkowano, a w dokumentach zaniżano ilość. W tej sprawie było porozumienie pomiędzy kierownikiem produkcji mleczarni, kierownikiem zmiany, kierowcą i magazynierem. 

Więcej za tydzień w TP

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz