Tygodnik Przasnyski

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Czernice Borowe

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

10-osobowa rodzina straciła dach nad głową

26.01.2019 10:00:00

Z czwartku na piątek zapaliło się poddasze budynku jednorodzinnego w miejscowości Pawłowo Poręba (gm. czernice Borowe). Ogień szybko zajął dach. Dom zamieszkiwała 10-osobowa rodzina, w tym sześcioro dzieci.

Strażacy, którzy przybyli na miejsce zastali rozwinięty już pożar. Wszyscy domownicy zdołali opuścili budynek o własnych siłach przed przybyciem zastępów straży. 

Strażacy nie mogli zlokalizować żródła ognia, stąd za pomocą podnosników zdecydowano rozebrać pokrycie dachowe. Po zakończeniu prac rozbiórkowych dachu, poddasze dogaszono oraz przeszukano i sprawdzono obiekt kamerą termowizyjną w celu wykluczenia kolejnych ognisk pożaru.
O całym zdarzeniu został poinformowany wójt gminy Czernice Borowe, który zorganizował lokal zastępczy dla poszkodowanej rodziny.
Spaleniu uległa więźba dachowa z pokryciem, poddasze z całym wyposażeniem.

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz