Tygodnik Przasnyski

Piątek, 03 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Idą do Rostkowa

12.09.2018 15:00:00

W sobotę wyruszy 36. Piesza Pielgrzymka dzieci i Młodzieży do Rostkowa. W tym roku ma ona szczególny charakter z uwagi na obchodzony rok św. Stanisława Kostki. Przebiegać będzie pod hasłem ,,Kostka znaczy więcej".

Co roku we wrześniu około 10 tys. młodych ludzi idzie do miejsca urodzin świętego. Spotykają się przed przasnyskim kościołem farnym, gdzie o 10.00 odbędzie się zawiązanie wspólnoty. Przejście przez bramę w sanktuarium zaplanowane jest o 12.00. Mszy św. będzie przewodniczyć bp Piotr Libera oraz bp Mirosław Milewski. Wieczorem zagra zespół Fragua. 

W sobotę o 10.15 w Przasnyszu odbędzie się także uroczyste odsłonięcie muralu poświęconego św. Stanisławowi Kostce. Mural został namalowany na elewacji budynku parafialnego przy ul. św. Wojciecha 1 w Przasnyszu, od strony ul. św. Stanisława Kostki. 

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz