Tygodnik Przasnyski

Sobota, 06 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Archiwum
fot. Archiwum

Mistrzostwa Świata Taekwon-do. Wychować mistrza to zaszczyt dla trenera

19.08.2018 18:32:17

Pod koniec lipca w Birmingham w Wielkiej Brytanii odbyły się Mistrzostwa Świata Taekwon-do. Na 30 matach ponad 2600 zawodników przez dwa dni rywalizowało o najcenniejszy tytuł. Mocnym akcentem zaprezentowali się nasi zawodnicy w kadrze Polski Cobra Team: Paweł Obrębski, Kacper Suchowiecki i Wojciech Grysztar.

Paweł Obrębski wywalczył tytuł Mistrza Świata w testach siły, a Kacper Suchowiecki zdobył trzecie miejsce w walkach ciągłych. Wojtek zakończył rywalizację poza podium, ale zdobył cenne doświadczenie. Zabrakło naprawdę niewiele. Po Mistrzostwach Świata w ogólnopolskim rankingu zawodników Paweł Obrębski znalazł się na pierwszym miejscu.

- Wyszkolić mistrza świata to szczyt marzeń każdego trenera. Tym bardziej jestem dumny ze swoich podopiecznych. Ale moi zawodnicy odnoszą sukcesy codziennie, podejmując trud treningu, szczególnie ci najmłodsi – mówi trener Piotr Grącki.

Cały artykuł w aktualnym wydaniu TP z 21 sierpnia br.

autor: Her

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz