Tygodnik Przasnyski

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Czernice Borowe

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Czernice Borowe. 10. rocznica nadania herbu: Będą mogli nadawać tytuł honorowego obywatela

07.12.2017 12:22:47

W 2018 roku minie 28. rocznica funkcjonowania samorządów w Polsce, w tym gminy Czernice Borowe. Ponadto będzie to 10. rocznica nadania herbu gminie. W związku z tym jubileuszem rada gminy podjęła uchwałę umożliwiającą nadanie zaszczytnego tytułu osobom, które spełnią warunki określone uchwałą.

- Tytuł Honorowego Obywatela Gminy Czernice Borowe jest wyrazem najwyższego wyróżnienia i uznania. Nadawany będzie osobom szczególnie zasłużonym dla gminy Czernice Borowe, jej rozwoju, ratowania pamiątek kultury narodowej, popularyzacji wiedzy o gminie i jej historii, ochrony dóbr kultury, których działalność przyczyniła się do wzrostu promocji gminy w dziedzinie życia społecznego, gospodarczego lub nauki, kultury, sportu – mówi Wojciech Brzeziński, wójt gminy Czernice Borowe.


Cały artykuł w aktualnym wydaniu TP z 12 grudnia br.

autor: Her

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz