Tygodnik Przasnyski

Piątek, 05 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Konie stratowały człowieka. Wypadek wyglądał groźnie

12.06.2017 10:00:00

Do incydentu doszło 27 maja w Stadninie Koni w Krasnem podczas wyprowadzania zwierząt. Według ustaleń jeden z koni spłoszony przez psa stratował pracownika stadniny. Choć wypadek wyglądał groźnie, mężczyzna nie odniósł większych obrażeń.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu, do wypadku doszło przez bezmyślność mieszkańca gminy Krasne, który w momencie wyprowadzania zwierząt na padok pojawił się w pobliżu z psem. Wtedy 16 koni spłoszyło się, a jeden z nich stratował 51-letniego pracownika stadniny. Wypadek wyglądał na tyle poważnie, że przybyły na miejsce lekarz wezwał pogotowie lotnicze, które natychmiast przetransportowało mężczyznę do szpitala w Olsztynie. Podejrzewano, że poszkodowany ma liczne obrażenia wewnętrzne, które mogły bezpośrednio zagrażać jego życiu. 

Cały artykuł w „Tygodniku Przasnyskim” z 13 czerwca 2017r. 

autor: EJ

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz