Tygodnik Przasnyski

Niedziela, 28 lutego 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Charytatywny kiermasz dla Leny Mazur w Krasnem

18.02.2021 10:22:37

Masz w domu rzeczy, z których już nie korzystasz? Podaruj je na charytatywny kiermasz - pomożesz małej Lence z powiatu nidzickiego.

 Na kiermasz można podarować książki, zabawki, ozdoby i inne przedmioty, które mogłyby się komuś przydać. 

Osoby, które chcą w ten sposób pomóc proszone są o kontakt z Katarzyną Siudą. Fanty można także dostarczyć do sklepu „Tosia” w Krasnem ( ul. Mickiewicza 20, przy remizie OSP)  oraz w Hurtowni Ania w Przasnyszu (ul. Baranowska 10). W Krasnem w tej sprawie można się kontaktować także z Krystyną Falkowską i Haliną Sową, zaś w Makowie Mazowieckim z Edytą Kobylińską. 

Dochód z ich sprzedaży, zostanie przekazany do skarbonki dwuletniej Leny Mazur, mieszkanki powiatu nidzickiego, zmagającej się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Pieniądze zbierane są na terapię genową, której koszt to aż 9 mln złotych. Dziewczynce do pełnej kwoty brakuje jeszcze ponad 3,7 mln złotych. Bardzo ważne jest to, żeby pieniądze uzbierać jak najszybciej, gdyż aby otrzymać terapię genową, dziewczynka nie może przekroczyć wagi 13,5 kg. Obecnie waży już ponad 11 kilogramów.

Lenę Mazur można wspomóc także wpłacając datki na:  https://www.siepomaga.pl/lenka, lub na jedną z dedykowanych na stronie siepomaga.pl dla Leny skarbonek.

Można także wysyłać SMS-y na numer 72365 o treści: 0076307 (Koszt 2,46 zł brutto - w tym VAT). 

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz