Tygodnik Przasnyski

Niedziela, 28 lutego 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. UG Jednorożec
fot. UG Jednorożec

Organizacje pozarządowe z gminy Jednorożec z zastrzykiem gotówki

13.02.2021 16:46:37

W dniach 4 i 11 lutego odbyło się podpisanie umów z organizacjami pozarządowymi w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych gminy Jednorożec w 2021r. z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym oraz zajęć świetlicowych dla dzieci i młodzieży realizowanych w ramach świetlic wiejskich znajdujących się na terenie gminy Jednorożec.

 Pieniądze trafiły do: Kółko Rolnicze „Posilenie” z Drążdżewa Nowego otrzymało 2,9 tys. zł, Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Sołectwa Lipa – 3 tys. zł, Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” 3 tys. zł, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Koło w Jednorożcu Zarząd Rejonowy w Przasnyszu – 2,5 tys. zł, Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Jednorożcu – 2 tys. zł, OSP Żelazna Rządowa – 3 tys. zł, OSP Budy Rządowe - 2,6 tys., Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Ostrołęce – 3 tys. zł, Ludowy Klub Sportowy "Mazowsze Jednorożec" – 40 tys. zł, Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może” – 10 tys. zł, Jednorożecki Klub Badmintona „BadKurp – 6 tys. zł, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Koło  w Jednorożcu Zarząd Rejonowy w Przasnyszu – 2 tys. zł, OSP Olszewka- 8,5 tys. zł, OSP Małowidz – 8,5 tys. zł, Stowarzyszenie „Nasza Wieś” Ulatowo- Pogorzel-  3 tys. zł.

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz