Tygodnik Przasnyski

Niedziela, 28 lutego 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. ZSP w Przasnyszu
fot. ZSP w Przasnyszu

Najlepsi w powiecie

11.02.2021 22:18:37

14 uczniów z powiatu przasnyskiego zostało nagrodzonych stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok 2020/2021.

 Uroczystość wręczania stypendium dla wszystkich uczniów z terenu działania delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce każdego roku odbywała się w innym mieście. W tym roku ze względu na pandemię i zakaz zgromadzeń  wspólna uroczystość odbyć się nie mogła. Dyrektorzy wręczali stypendia uczniom w swoich szkołach w grudniu 2020 i styczniu 2021. 

Radosław Waleszczak, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu wręczył stypendium dwóm uczennicom: Barbarze Skibniewskiej z klasy II C i Julii  Wiśniewskiej z klasy II C1.
Andrzej Brocki, dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu wręczył stypendium: Mateuszowi Jurczakowi z kl. IV Ti, Marcie Soból z kl. II LOM, Arlecie Borowskiej z kl. II LOH, Wioletcie Garbarczyk z kl. II Ti 1.
Stypendium z rąk Anny Kostrzewy, dyrektora w Zespole Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach otrzymali uczniowie: Aleksandra Nachtygal, uczennica klasy I d Liceum Ogólnokształcącego, Alicja Antosiak, uczennica klasy II b Liceum Ogólnokształcącego i Aleksandra Radomska, uczennica klasa IV Technikum Obsługi Turystycznej. 
Stypendium z rąk Artura Piotraka, dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Jednorożcu odebrały uczennice:  Oliwia Płuciennik z kl. II A LO i Kinga Ropelewska z kl. III LO. 
Stypendium z rąk Elżbiety Sternal, dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu odebrali uczniowie: Julia Banach i Jakub Jedlak z Liceum Ogólnokształcącego i Karolina Zamielska z Technikum Agrobiznesu. 

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • Lodowisko w Przasnyszu uroczyście otwarte

    Oficjalne otwarcie odbyło się w Mikołajki 6 grudnia. zobacz galerie...

  • Protest Kobiet

    Tłumy wyszły na ulice miasta zobacz galerie...

  • Strajk rolników w powiecie przasnyskim

    Rolnicy wyjechali na ulice, by pokazać sprzeciw wobec ostatnich decyzji rządzących zobacz galerie...