Tygodnik Przasnyski

Niedziela, 28 lutego 2021

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. materiał promocyjny
fot. materiał promocyjny

Techlife X9 - hulajnoga elektryczna dla wymagających

10.02.2021 11:00:00

Miłośnicy szybkiej jazdy oraz tacy, dla których hulajnogi elektryczne, mają służyć nie tylko do przemieszczania się, ale stanowić doskonałą formę rozrywki, z pewnością zachwycą się niezwykłymi parametrami hulajnogi elektrycznej Techlife X9. Co ma takiego wyjątkowego w sobie ta hulajnoga i czy warto za nią tyle zapłacić?

 Techlife X9- król prędkości

Hulajnogi elektryczne od Techlife mogą poszczycić się świetną jakością wykonania i precyzją. Techlife X9 to ich najszybsza hulajnoga elektryczna, maksymalną prędkość, którą możemy rozwijać, podróżując tym modelem, wynosi aż 100 km/h, jazda Techlife X9 zagwarantuje każdemu jej użytkownikowi niemały dreszczyk emocji i przypływ adrenaliny. Z taką prędkością jesteśmy w stanie pojechać dzięki dwóm silnikom o łącznej mocy wnoszące 3200 W, przez co są to, tak jak już wspomniano, nie tylko najszybsze hulajnogi elektryczne Techlife , ale i o największej mocy.

Hulajnogi elektryczne muszą być bezpieczne!

Prędkość 100 km/h to nieżarty, aby móc ją rozwinąć i nie stanowić zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu, musimy mieć odpowiednie zabezpieczenie w postaci nie tylko dobrych, ale bardzo dobrych hamulców. Techlife X9 postawiło na bezpieczeństwo, montując hydrauliczne tarczowe hamulce, które skrócą drogę hamowania i pozwolą zatrzymać się, nawet na śliskim podłożu. Ponadto oświetlenie LED, sprawi, że będziemy dobrze widoczni nawet podczas pochmurnego dnia, lub na nocnej przejażdżce, co wpływa także pozytywnie na kwestie bezpieczeństwa.

Coś za coś- czyli daleki zasięg, ale długi czas ładowania

Model Techlife X9 na jednym pełnym ładowaniu może maksymalnie przejechać 120 km, wpływ na to będzie mieć obciążenie, czy prędkość, z jaką się poruszamy, jednak przyznać trzeba, że zasięg jest równie imponujący, jak maksymalna prędkość. Zazwyczaj także, kiedy hulajnogi elektryczne, mogą poszczycić się tak dalekim zasięgiem, niestety trzeba je nieco dłużej ładować. Techlife X9 w pełni naładujemy w przeciągu 15-20 godzin. Dokupując szybką ładowarkę 4A, możemy ten czas skrócić do 10 godzin.

Komfort jazdy 

Hulajnogi elektryczne służą zarówno do jazdy po mieście, do przemieszczania się z jednego miejsca w drugie, oraz do jazdy w terenie, dla rozrywki. Różne podłoża, z jakimi muszą się zmierzyć, sprawiają, że jazda może nie być komfortowa, a każdy wstrząs odczuwalny. Techlife X9, została wyposażona w podwójne amortyzatory, oraz 11-calowe opony, dzięki czemu powyżej wymienione problemy zmniejsza niemal do zera. Warto wspomnieć także o dość szerokim podeście, na którym stoi się po prostu pewnie i wygodnie. Jazda tą hulajnogą elektryczną jest naprawdę przyjemna dzięki temu, że świetnie radzi sobie z nierównościami na drodze.

Bogate wyposażenie

Techlife X9 to super prędkość, super zasięg, komfort i bezpieczeństwo, ale także bogate wyposażenie. Techlife X9 ma funkcję tempomatu, dzięki czemu poruszamy się ze stałą prędkością, możliwość przełączenia się na jazdę na jednym silniku, system antykradzieżowy, czytelny wyświetlacz z funkcją prędkościomierza, trzy tryby jazdy do wyboru i sygnał dźwiękowy. Poza tym wygląda nieco drapieżnie, ale i nowocześnie, z pewnością przyciąga wzrok.

Podsumowanie

Hulajnogi elektryczne od Techlife cieszą się ogromną popularnością. Model Techlife X9 zasługuje na miano wyjątkowej hulajnogi elektrycznej, która zadowoli największych miłośników i entuzjastów tych pojazdów elektrycznych. 

Artykuł powstał we współpracy z portalem Hulajnogi-ranking.pl

autor: Artykuł promocyjny

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz