Tygodnik Przasnyski

Czwartek, 26 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. materiał promocyjny
fot. materiał promocyjny

Wygodna perspektywa

12.11.2020 12:00:00

Samochodów z wypożyczalni nie trzeba się obawiać. To bardzo wygodne rozwiązanie gdy udajemy się w daleka podroż, zwykle droga lotniczą. Już na lotnisku docelowym możemy wsiąść w samochód z wypożyczalni i jechać nim do hotelu, na spotkanie czy gdzie tylko mamy ochotę.

Usługi wynajmu samochodów są z dnia na dzień bardziej powszechne a użytkowanie pożyczonego samochodu komfortowe.

Podstawa lub kompleksowa usługa

Wypożyczalnie chcąc pozyskać klientów ścigają się w usługach dodatkowych jak podstawienie auta w wybrane miejsce, odbiór o nietypowych godzinach itp. Jedną z ciekawszych usług jest wynajem auta z kierowcą na przykład do ślubu. Klient decyduje jak szerokiej oferty potrzebuje i czy rozszerzyć zakres usługi czy nie. Warto jednak sprawdzić czy przypadkiem nie przepłacamy gdyż w wielu wypożyczalniach w cenie jest to samo co w innych jest opcją dodatkową.

Obawy o koszty

Jeśli obawiasz się kosztów wynajmu auta z wypożyczalni zajrzyj do cenników, a możesz się miło zaskoczyć i zdziwić. Stawki dobowe wynajmu są bardzo atrakcyjne i przystępne. Na przeciętne auto kompaktowe obojętne, czy w Warszawie, czy w Paryżu stać każdego. Jeśli chodzi o dodatki do bazowej stawki bywa różnie. Renomowane wypożyczalnie samochodów dbając o klientów komfort zapewniają bogate pakiety usług i akcesoriów w cenie podstawowej, która z racji tego jest nieco wyższa od mniejszych i mniej znanych wypożyczalni. Można co nieco zaoszczędzić jednak czy warto? Dobrze jest skalkulować koszty, zwłaszcza ubezpieczenia. Standardem jest ubezpieczenie wynajmu oraz możliwość opcjonalnego dokupienia szerszego pakietu ochrony ubezpieczeniowej, co jest jak najbardziej zalecanym rozwiązaniem. Nic gorszego niż rozbić niechcący pożyczony samochód i musieć płacić odszkodowanie.

Obawy o jakość

Jeśli obawiasz się ze samochód z wypożyczalni zepsuje ci się na drodze, ze nie będzie w nim działać klimatyzacja czy hamulce to nie masz się czego obawiać. Flota pojazdów wypożyczalni jest starannie sprawdzana przez serwisy naprawcze po to by nie było niespodzianek na drodze. Każda awaria pożyczonego samochodu negatywnie wpływa na renomę wypożyczalni. Nikt przecież nie wynajmuje auta po to by mu się ono zepsuło ale po to by komfortowo i bez stresu poruszać się po drodze. Jakość i stan techniczny samochodów są dla wypożyczalni bardzo ważne. Samochody kupowane są z myślą o komforcie jazdy, większość posiada wbudowaną nawigację, najnowocześniejsze systemy wsparcia kierowcy i wiele innych rozwiązań. Ponadto wypożyczalnia świadczy usługi assistance. Jeżeli tylko samochód ulegnie awarii zobowiązana jest dostarczyć bez jakichkolwiek dopłat samochód zastępczy.

Wsparcie techniczne

Personel wypożyczalni winien być dla klientów dostępny i gotowy pomoc w razie potrzeby. Zdarzają się pytania w trakcie użytkowania na przykład o winietę, czy zatrzaśnięte kluczyki, działanie alarmu itp. wsparcie techniczne to również pomoc w razie wypadku, awarii auta. W zależności od oferty wypożyczalni możliwe jest tez zamówienie usługi dodatkowej jak chociażby odbioru samochodu spod hotelu w wybranej godzinie.

autor: Artykuł promocyjny

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • Protest Kobiet

    Tłumy wyszły na ulice miasta zobacz galerie...

  • Strajk rolników w powiecie przasnyskim

    Rolnicy wyjechali na ulice, by pokazać sprzeciw wobec ostatnich decyzji rządzących zobacz galerie...

  • Laboratorium badawcze Politechniki Warszawskiej - wmurowano akt erekcyjny

    W sobotę, 19 września podpisano i wmurowano akt erekcyjny laboratorium Ośrodka Badań Lotniczych. zobacz galerie...