Tygodnik Przasnyski

Niedziela, 25 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

PSZOK w Chorzelach już działa

09.10.2020 08:43:02

Mieszkańcy gminy Chorzele nie muszą się już martwić co zrobić z gruzem budowalnym, starym tapczanem, czy przeterminowanymi lekami.

 PSZOK znajduje się przy ul. Młynarskiej i czynny jest pięć dni w tygodniu od wtorku do soboty w godzinach od 11.00 do 19.00. Odbiór odpadów komunalnych przez PSZOK jest nieodpłatny. Należy jednak pamiętać, że pracownik PSZOK nie przyjmie odpadów nieposegregowanych, zmieszanych odpadów komunalnych, jak również odpadów, których nie można zidentyfikować lub zawierających azbest. Dostarczane odpady nie mogą być zanieczyszczone innymi odpadami i powinny być specjalnie przygotowane np. meble opróżnione z zawartości, odpady budowlane posegregowane na gruz betonowy i ceglany oraz odpady ceramiczne i szklane. Odpady zielone muszą być rozdrobnione, natomiast odpady wymagające opakowania muszą być umieszczone w szczelnych pojemnikach i oznaczone etykietą identyfikacyjną. Należy również pamiętać, że transport do PSZOK mieszkańcy zapewniają we własnym zakresie i na własny koszt.

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • Strajk rolników w powiecie przasnyskim

    Rolnicy wyjechali na ulice, by pokazać sprzeciw wobec ostatnich decyzji rządzących zobacz galerie...

  • Laboratorium badawcze Politechniki Warszawskiej - wmurowano akt erekcyjny

    W sobotę, 19 września podpisano i wmurowano akt erekcyjny laboratorium Ośrodka Badań Lotniczych. zobacz galerie...

  • Sołtysiada 2020. Zwyciężyła drużyna z Bogatego

    Turniej sołectw odbył się 6 września - już po raz siódmy. Tym razem w Bogatem. zobacz galerie...