Tygodnik Przasnyski

Sobota, 19 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. UMiG Chorzele
fot. UMiG Chorzele

Staw w Dąbrówce Ostrowskiej wraz z otaczającym go terenem zostaną zmodernizowane

16.09.2020 14:00:37

Obecnie trwa pogłębianie i odmulanie stawu. Wkrótce powstanie altana oraz ogrodzenie i mini parking.
Szacunkowa wartość inwestycji to około 20 tys. zł. Połowa tej kwoty to pieniądze pozyskane z Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw. 
W ramach inwestycji prowadzona jest  rewitalizacja terenu otoczenia stawu. - Wycięto i usunięto już zakrzaczenia, obecnie kończone są prace mające na celu odmulenie i pogłębienie stawu, zamontowany zostanie też dłuższy przepust. Przy stawie przygotowywane jest też miejsce, gdzie stanie altanka wraz z meblami oraz stworzone zostaną miejsca parkingowe dla samochodów - poinformowano na stronie gminy. 
Ogrodzenie wykonane będzie z paneli ogrodzeniowych. Materiały zostaną kupione ze środków budżetu gminy, a niezbędne prace wykonają pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chorzelach. 

autor: rj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • Sołtysiada 2020. Zwyciężyła drużyna z Bogatego

    Turniej sołectw odbył się 6 września - już po raz siódmy. Tym razem w Bogatem. zobacz galerie...

  • Dożynki powiatowo-gminne w Pawłowie Kościelnym

    Najpierw w parafii św. Macieja została odprawiona msza święta dziękczynna za tegoroczne plony. W czasie jej trwania zostały poświęcone dożynkowe wieńce. Po mszy korowód dożynkowy przeszedł na plac przy kościele, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości zobacz galerie...

  • Pogoń za Jednorożcem

    Fot. Zenon Lewandowski zobacz galerie...