Tygodnik Przasnyski

Niedziela, 07 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Poradnie wznawiają działalność

16.05.2020 09:30:00

Jak poinformowała dyrekcja przasnyskiego szpitala, od 20 maja rozpoczyna się sukcesywne wznawianie działalności poradni specjalistycznych. Będzie się to odbywać na zupełnie innych zasadach niż wcześniej.

By zapewnić bezpieczeństwo zarówno pacjentom jak i personelowi, szpital wdrożył kilka zasad, jakim wszyscy powinni się podporządkować. Przyjęcia w poradniach odbywać się będą tylko i wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na konkretny dzień i godzinę do wybranej poradni. Przyjęcia pacjentów będą odbywały się co 15 minut - z zachowaniem reżimu sanitarnego i 2 metrów odległości miedzy pacjentami.

Szpital zapowiada, że na umówioną wizytę należy przybyć do poradni zgodnie z wyznaczoną godziną, gdyż do szpitala pacjenci będą wchodzić pojedynczo po uprzednim dokonaniu pomiaru temperatury ciała oraz wypełnieniu specjalnej ankiety.

Każdy pacjent zgłaszający się do poradni winien posiadać także środki ochrony osobistej (maskę oraz rękawiczki jednorazowe), a po uzyskaniu porady medycznej – powinien niezwłocznie opuścić szpital.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz