Tygodnik Przasnyski

Niedziela, 17 listopada 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

Tygodnik Przasnyski nr 46/2019

Te i inne informacje w najnowszym Tygodniku Przasnyskim!

 • Tygodnik Przasnyski nr 46/2019

  "Tygodnik Przasnyski" można również kupić lub zaprenumerować za pośrednictwem platformy eprasa.pl

  Informacja dotycząca, jak zdobyć jednorazowy kod, konieczny do pobrania wybranego numeru Tygodnika Przasnyskiego.
  Otrzymany kod wpisz poniżej. Cena kodu przy zakupie SMS-em - 2.46 zł (brutto).

  SMS o treści:  AP.NXQ9 na numer 72068.

  Usługa SMS dostępna jest w sieciach: Plus GSM, Era, Orange i Play. Dostarcza ją i obsługuje system Dotpay. Właścicielem serwisu jest Spółdzielnia Pracy CIECH-PRESS.

  Tygodnik Przasnyski nr 46/2019 PDF [5.4 MB]

Najświeższe artykułyRSS

 • Kronika policyjna

  przedwczoraj 19:00:00

  fot. archiwum 13 listopada w Duczyminie gm. Chorzele, kierujący citroenem 49-letni mieszkaniec tej gminy, mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Zatrzymany mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień oraz za spowodowanie kolizji drogowej i ucieczkę z miejsca zdarzenia.  Czytaj dalej»

 • Jubileusz Gminnej Biblioteki w Krasnem

  przedwczoraj 18:30:00

  fot. IK Koncerty, wystawa, konkursy, spotkania z twórcami, pełna wzruszeń jubileuszowa uroczystość z recitalem Danuty Błażejczyk i występami lokalnych zespołów, podziękowania dla czytelników – Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem świętuje swoje 70-lecie.  Czytaj dalej»

 • Zakupy przez internet to coś, co pokochały miliony Polaków

  przedwczoraj 13:00:00

  fot. red Nie ma w tym nic dziwnego - są tanie, szybkie i wygodne. Niestety, mają pewną wadę, którą jest konieczność oczekiwania na dostawcę przesyłki. Nie zawsze pojawia się on bowiem w momencie, w którym znajdujemy się w domu. Czytaj dalej»

 • Chorzele. Dietka radnego

  przedwczoraj 07:20:00

  fot. FB Dwaj radni z Chorzel oddadzą swoje diety na rzecz lokalnej społeczności. Od poniedziałku, 18 listopada, rusza w gminie specjalny program grantowy "Dietka radnego".  Czytaj dalej»

 • Morsy w Orzycu

  przedwczoraj 07:15:00

  fot. FB Jednorożeckie foczki i morsy nie mogli doczekać się rozpoczęcia sezonu, dlatego inaugurację zaplanowali w listopadzie. Na tę przyjemność czekali przecież przez wiele, długich i ciepłych miesięcy. 9 listopada aura jednak dopisała i sprawiła, że morsy z ekipy "Jednorożec co może", otworzyły sezon 2019/20. Tym razem na miejsce swojej kąpieli morsy wybrały Orzyc w Drążdżewie.  Czytaj dalej»

 • Pożegnanie dyrektora szpitala

  13.11.2019 13:30:00

  fot. red. Szpital w Przasnyszu to wielkie dzieło Jerzego Sadowskiego, który po 41 latach pracy odszedł na emeryturę. Czytaj dalej»

 • Krzyonowłoga W. Ten stary dwór

  12.11.2019 19:00:00

  Na krańcach ziemi mazowieckiej, w Krzynowłodze Wielkiej w gm. Chorzele stoi stary dworek otoczony XIX-wiecznym parkiem. Przez lata zaniedbany, dewastowany, rozkradany, wkrótce będzie do podziwiania w  Czytaj dalej»

 • 11 listopada Przasnysz świętował...

  11.11.2019 17:00:00

  Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele farnym. Po uroczystym nabożeństwie w intencji ojczyzny, przy dźwiękach orkiestry dętej, nastąpił przemarsz delegacji na rynek.  Czytaj dalej»

 • Historia rodem z „Gangu Olsena”

  11.11.2019 15:00:00

  Ta obyczajowo-kryminalna historia mogłaby być podstawą scenariusza polskiej wersji kultowego przed laty duńskiego filmu „Gang Olsena”. We wtorek, 29 października, ok. godz.8, do jednego ze sklepów monopolowych w Przasnyszu wszedł mężczyzna w średnim wieku, po czym oznajmił zaskoczonej ekspedientce, że jest „to napad” i zażądał wydania pieniędzy.  Czytaj dalej»

 • Koniec serii zwycięstw. MKS Przasnysz - Ząbkovia Ząbki 1:1 (1:0)

  07.11.2019 18:00:00

  fot.  Trener Paweł Mazurkiewicz Seria zwycięstw przasnyszan przystopowała, ale nie oznacza to, że zespół Pawła Mazurkiewicza zakończył domowe starcie z Ząbkovią bez punktów. Po pięknym golu z rzutu wolnego gospodarze prowadzili, ale pod koniec meczu nie ustrzegli się błędu w kryciu rywali, za co zapłacili przerwaniem passy wygranych.  Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Drobne przez internet

Nasze Tygodniki

Felietony

 

Reklama

 

Zapowiedzi imprez

 .

Facebook

"Tygodnik Przasnyski"
jest już na Facebooku

Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tygodnikprzasnyski.com.pl) Czytaj więcej

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej

Dziennikarz czeka

Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś skomentować jakieś wydarzenie? Zadzwoń!

tel.: 29 714 10 03

Codziennie w godz. 9.00-15.00 dyżuruje nasz dziennikarz

Prenumerata

 Zamów prenumeratę ,,TP" przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty.
Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Przasnyskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TP przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy czwartek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:
promocja@tc.ciechanow.com
lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16
Oraz:
Poczta Polska - Przasnysz ul. 3 Maja 11 tel: 29 752 24 40 oraz wszystkie urzędy pocztowe i doręczyciele na terenie powiatu przasnyskiego: termin zamówień - do 20 każdego miesiąca poprzedzającego okres realizacji.