Tygodnik Przasnyski

Poniedziałek, 23 września 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

datetime: 2019-09-23 09:10:44 (CEST)
errornum: 1024
errortype: User Notice
errormsg: Smarty error: html_image: unable to find 'resources/image/konkursy/min/http://'
scriptname: /var/www/vhosts/tygodnikprzasnyski.com.pl/httpdocs/engine/lib/smarty/Smarty.class.php
scriptlinenum: 1092
requesturl: /konkurs-48-plebiscyt_na_najpopularniejsza_jednostke_osp_w_powiecie_przasnyskim.html
requestbrowser: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Wystapil blad na stronie

Plebiscyt na najpopularniejszą jednostkę OSP w powiecie przasnyskim

rozpoczęcie: 18.03.2015 00:00:00, zakończenie: 31.07.2015 23:59:59

.

Ogłaszamy konkurs na najpopularniejszą jednostkę OSP w powiecie przasnyskim. W plebiscycie czytelnicy wybiorą najpopularniejszą jednostkę OSP oraz najpopularniejszego strażaka ochotnika. Dla laureatów konkursu przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Finał zabawy połączony zostanie z powiatowymi zawodami sportowo-pożarniczymi.
W powiecie przasnyskim jest prawie 50 jednostek OSP, zrzeszają one około 1,5 tys. druhen i druhów. Strażacy ochotnicy – zgodnie ze swym zawołaniem „Panu Bogu na chwałę, ludziom na pożytek” - nie tylko bezinteresownie gaszą pożary, usuwają skutki innych miejscowych zagrożeń (np. wypadków drogowych) czy prowadzą akcje prewencyjne. Równie chętnie uczestniczą w życiu kulturalnym i społecznym własnych środowisk; podejmują inicjatywy, są gospodarzami świetlic, pielęgnują tradycję, przy niektórych jednostkach działają orkiestry dęte. Zamierzamy przedstawić ich bogaty dorobek. Co tydzień na łamach „Tygodnika Przasnyskiego” prezentować będziemy zgłoszone przez czytelników jednostki z terenu powiatu przasnyskiego.

Jak zgłosić jednostkę do konkursu?
Zgłoszenie jednostki OSP do naszego plebiscytu jest bardzo proste – wystarczy przesłać zgłoszenie mailem na adres tygodnikprzasnyski@op.pl wpisując w tytule „Konkurs OSP” , a w treści miejscowość, w której działa jednostka, lub zadzwonić do redakcji pod numer 29 714 10 03. Każda zgłoszona jednostka zostanie zaprezentowana na łamach „Tygodnika Przasnyskiego”.

Jak głosować?
Głosy na najpopularniejszą jednostkę oraz na najpopularniejszego strażaka ochotnika będzie można oddawać za pośrednictwem kuponów, które zamieszczone będą w „Tygodniku”. Głosowanie rozpocznie się po zaprezentowaniu wszystkich zgłoszonych jednostek. Kupony należy wyciąć z gazety, odpowiednio wypełnić i przynieść lub wysłać do redakcji. Jednostka OSP i strażak ochotnik, którzy zdobędą najwięcej głosów naszych czetników, otrzymają oprócz prestiżowego tytułu, dyplomu, pucharu, bardzo cenne nagrody.

Atrakcyjne nagrody
Nagrody przewidziane są nie tylko dla zwycięzców plebiscytu, ale także dla jednostek, które w konkursie zajmą drugie i trzecie miejsca. Nie zapomnieliśmy również o naszych czytelnikach. Spośród oddanych głosów wylosujemy trzy osoby, które otrzymają atrakcyjne upominki.

Zapraszamy wszystkich do zabawy.

Regulamin konkursu

1. Konkurs „Najpopularniejsza jednostka OSP w powiecie przasnyskim” organizowany jest przez redakcję „Tygodnika Przasnyskiego”, ul. Piłsudskiego 75, 06-300 Przasnysz (zwaną dalej „Organizatorem”).

2. W konkursie mogą wziąć udział jednostki OSP działające na terenie powiatu przasnyskiego.

3. Zgłoszeń mogą dokonać członkowie jednostki OSP oraz każdy czytelnik. Należy je przesłać pod adres mailowy tygodnikprzasnyski@op.pl lub przekazać telefonicznie pod numerem 29 714 10 03, podając miejscowość, w której działa jednostka.

4. Organizator skontaktuje się ze zgłoszonymi jednostkami i zamieści w „Tygodniku Przasnyskim” opis ich działalności.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji podanych informacji.

6. Zwyciężą te jednostki, która otrzymają najwięcej głosów czytelników.

7. Głosować można za pomocą kuponów zamieszczanych w papierowym wydaniu. Kupony, z nazwą jednostki, na którą oddawany jest głos, należy przesłać listem na adres organizatora lub osobiście złożyć w siedzibie redakcji. Pod uwagę będą brane kupony dostarczone do dnia zakończenia konkursu

8. Na kuponie można (ale nie trzeba) umieścić swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

9. Kupony, na których będzie imię, nazwisko i adres nadawcy, wezmą udział w losowaniu zestawów upominków.

10. Jedna osoba może oddać dowolną ilość głosów.

11. Konkurs rozpocznie się w marcu 2015 r. Czas trwania konkursu zależy od liczby zgłoszonych jednostek OSP. Informacje o jego zakończeniu organizator umieści na łamach „Tygodnika Przasnyskiego” minimum 7 dni wcześniej.

12. Zwycięskie jednostki otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy i puchary.

13. Dane osobowe udostępnione organizatorowi przez członków jednostek oraz czytelników w związku z konkursem będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu oraz wręczenia nagród.