Tygodnik Przasnyski

Wtorek, 19 lutego 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

datetime: 2019-02-19 18:06:35 (CET)
errornum: 1024
errortype: User Notice
errormsg: Smarty error: html_image: unable to find 'resources/image/konkursy/min/http://'
scriptname: /var/www/vhosts/tygodnikprzasnyski.com.pl/httpdocs/engine/lib/smarty/Smarty.class.php
scriptlinenum: 1092
requesturl: /konkurs-42-miss_i_mister_studniowki_2010.html
requestbrowser: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Wystapil blad na stronie

MISS i MISTER STUDNIÓWKI 2010

rozpoczęcie: 14.01.2010 00:00:00, zakończenie: 25.03.2010 23:59:59

Wybieramy najsympatyczniejszą dziewczynę i najprzystojniejszego chłopaka studniówki.

 

Zdjęcia wraz z dołączonym do niego wypełnionym kuponem zgłoszeniowym wyciętym z „Tygodnika” mogą dostarczyć do redakcji każda dziewczyna i chłopak - uczniowie maturalnych szkół z powiatów przasnyskiego i makowskiego, którzy chcą wziąć udział w konkursie. Fotografie publikować będziemy w kolejnych numerach „Tygodnika”, począwszy od 28 stycznia, a czytelnicy będą mogli głosować na wybranych przez siebie dziewczynę i chłopaka. Przewidujemy nagrody dla laureatów konkursu jak i czytelników - uczestników głosowania. Na zdjęcia czekamy do 15 lutego, ale wyniki głosowania publikować będziemy na bieżąco, co tydzień, podobnie jak zdjęcia zgłoszonych kandydatek i kandydatów. Pamiętajmy jednak, że im później zostanie opublikowane, zdjęcie tym krócej będzie można na nie głosować. Cały czas czekamy na zgłoszenia w redakcji NTP/NTM, 06-300 Przasnysz, ul. Orlika 36 a. Zdjęcia mogą być przysyłane również pocztą elektroniczną (tygodnikprzasnyski@op.pl), ale publikowane będą w chwili dostarczenia do redakcji (osobiście lub pocztą) oryginalnego wyciętego z „Tygodnika” i wypełnionego kuponu zgłoszeniowego. Kandydatki i kandydaci mający poniżej 18 lat do karty zgłoszeniowej muszą dołączyć jeszcze zgodę rodziców. Głosować będzie można przy pomocy kuponu wyciętego z „Tygodnika”, albo SMS-em. Kupon zgłoszeniowy zamieszczamy w papierowym wydaniu NTP/NTM.


Regulamin konkursu

 

Regulamin konkursu

1. W konkursie mogą brać udział dziewczęta i chłopcy ostatnich – uczniowie ostatnich klas maturalnych szkół z powiatów przasnyskiego i makowskiego oraz ich studniówkowi partnerzy/partnerki. Dziewczęta i chłopcy niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców.

2. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać do redakcji „Nowego Tygodnika Przasnyskiego/Makowskiego” kupon zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem.

3. Napływające do redakcji zdjęcia będą opatrzone kolejnym symbolem zgłoszenia i sukcesywnie publikowane na łamach “Tygodnika”. Zdjęcia wszystkich kandydatek kandydatów i zostaną także umieszczone w internecie pod adresem: www.nowytygodnikprzasnyski.pl

4. Głosowanie odbywa się za pomocą kuponów z “Tygodnika” oraz za pomocą SMS-ów.

5. Aktualne wyniki głosowania będą podawane do wiadomości publicznej co tydzień na łamach „Tygodnika” oraz w internecie.

6. Tytuł MISS STUDNIÓWKI i MISTERA STUDNIÓWKI i nagrodę otrzymują kandydatka i kandydat, którzy zdobędą największą liczbę głosów (kupony i SMS-y łącznie).

7. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 lutego, a ostateczny wynik głosowania zostanie ogłoszony 25 marca.