Tygodnik Przasnyski

Wtorek, 28 stycznia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

Promocja. Zabawki z drewna dla dzieci - jakie wybrać i dlaczego warto?

22.08.2019 12:25:00

Ciekawą opcją dla dzieci są drewniane zabawki. Niezależnie od wieku naszych pociech możemy znaleźć coś odpowiedniego dla nich. Z pewnością drewno ma kilka zalet, dzięki którym jest warte naszej uwagi. Ten tekst odpowiada na pytanie, jakie zabawki z drewna wybrać dla naszych malców oraz dlaczego są one warte naszej uwagi?

Wybieram drewno, ponieważ...

Jest kilka powodów stojących za tym, aby wybrać zabawki z drewna dla dzieci. Najważniejsza jest ich wytrzymałość. Zasadniczo dobrze jest zadbać o to, aby to, czym bawią się nasze dzieci, przetrwało jak najdłużej. Nie bez znaczenia jest też to, że zabawki drewniane są ekologiczne i stosunkowo bezpieczne dla naszych milusińskich. Jest różnica między gryzieniem naszego dziecka zabawki drewnianej a między tym, kiedy robi to samo z plastikiem czy innym sztucznym materiałem. Zresztą drewno jest ponadczasowe i zawsze będzie doskonałą opcją.

Coś dla chłopczyka

Jakie zabawki z drewna dla dzieci płci męskiej? Znajdziemy tutaj już coś nawet dla chłopczyków od 6 miesiąca życia! Na początek przygody dobrą zabawę dostarczają układanki, dla nieco starszych malców rewelacyjne będą puzzle drewniane. Co dla dzieci starszych? Tutaj mamy o wiele większe możliwości. Jeśli nasz malec lubi aktywnie spędzać czas na podwórku, to warto podarować mu np. konika do ciągnięcia. Młodzi mężczyźni także docenią swój pierwszy, drewniany samochodzik. Dla najstarszych ciekawa może być drewniana kolejka z torami, wagonami i lokomotywą.

Coś dla dziewczynki

Pora na zabawki z drewna dla dzieci płci pięknej. Oczywiście z większości tego, co zostało polecone dla chłopczyka, będzie i tutaj odpowiednie. Jednak dziewczynki z pewnością ucieszą się bardziej z dostosowanych do siebie zabawek. Co jest warte uwagi? Książeczki i stempelki to ciekawe przyrządy do zabawy. Rewelacyjny będzie także konik lub jednorożec drewniany, na którym można się bujać. Taka forma zabawy nie zestarzała się ani trochę! Wszelkie domki dla lalek, elementy wyposażenia domu, czy nawet same lalki mogą być dobrym podarunkiem dla najmłodszych.

autor: Artykuł promocyjny.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • Pastorałki ożyły w Przasnyszu

    Przasnyskie kolędowanie 2020 –  śpiewajmy kolędy, ocalmy pastorałki zobacz galerie...

  • Moto-mikołaje w Przasnyszu

    M. Jabłońska zobacz galerie...

  • Wystawa o Policji Państwowej w Przasnyszu w latach 1919-1939

    K.Kozłowska zobacz galerie...