Tygodnik Przasnyski

Czwartek, 20 lutego 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

Promocja. Betclic w końcu powraca na polski rynek

27.05.2019 10:55:00

Betclic w końcu powraca na polski rynek Betclic to bardzo znana marka na bukmacherskim rynku w Europie. Firma pojawiła się w roku 2005 we Francji i w ciągu kilku lat rozszerzyła swoją działalność na kilkanaście krajów europejskich. Bukmacher cieszył się również sporym zainteresowaniem polskich klientów, ale na skutek wprowadzenia ustawy hazardowej musiał zawiesić swoją działalność w naszym kraju. Teraz, Betclic w nowej odsłonie i z licencją legalnego bukmachera powraca do naszego kraju!

Zakłady sportowy na najwyższym poziomie

Francuski bukmacher zawsze słynął z doskonałej i bardzo rozbudowanej oferty zakładów sportowych. W serwisie możemy obstawić wydarzenia spośród kilkudziesięciu wydarzeń sportowych. Nie zabrakło także coraz popularniejszych zakładów na esport. Betclic daje nam również możliwość obstawiania zakładów na żywo, a także udostępnia najważniejsze wydarzenia sportowe w formie transmisji. To ogromny atut, który z całą pewnością spotka się z ciepłym przyjęciem polskich klientów. Betclic słynie także z wysokich kursów, dzięki czemu, obstawiania u tego operatora jest bardziej opłacalne.

Co zmieniło się w Betclic?

Ustawa hazardowa z 2009 roku zamknęła polski rynek na zagranicznych bukmacherów. Jednak dopiero nowelizacja z 2017 roku sprawiła, że serwisy bez licencji zdecydowały się wycofać z naszego kraju. Betclic na szczęście zachował polskojęzyczną wersję strony, dzięki czemu, uruchomienie nowego serwisu nie stanowiło dużego wyzwania. Legalni bukmacherzy w Polsce muszą oczywiście posiadać licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Betclic otrzymał ją we wrześniu ubiegłego roku. Na początku czerwca serwis wystartuje w sieci z jeszcze lepszą ofertą oraz atrakcyjnymi promocjami dla nowych klientów.

Promocje i bonus powitalny w Betclic

Możemy śmiało przepuszczać, że Betclic zaoferuje nowym klientom popularny zakład bez ryzyka. Taka promocja obowiązywała w dawnej odsłonie bukmachera i jest obecna także w zagranicznym serwisie. Prawdopodobnie pojawi się również Betclic kod promocyjny, który pozwoli nam odebrać ekskluzywny pakiet powitalny na start. Z niecierpliwością czekamy na to, czym zaskoczy swoich klientów renomowany, francuski bukmacher.

Jedno jest pewne. Oferta promocyjna na pewno nie rozczaruje polskich graczy. Betclic zna się na dobrym marketingu i niejednokrotnie udowadnia to ciekawymi promocjami związanymi z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Długo wyczekiwany powrót w końcu stał się faktem i możemy legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie w Betclic.

autor: Artykuł promocyjny.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • Pastorałki ożyły w Przasnyszu

    Przasnyskie kolędowanie 2020 –  śpiewajmy kolędy, ocalmy pastorałki zobacz galerie...

  • Moto-mikołaje w Przasnyszu

    M. Jabłońska zobacz galerie...

  • Wystawa o Policji Państwowej w Przasnyszu w latach 1919-1939

    K.Kozłowska zobacz galerie...