Tygodnik Przasnyski

Piątek, 17 stycznia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

Ślisko na drogach

04.02.2019 08:00:00

Do kilku niebezpiecznych wypadków doszło w ostatnim tygodniu na drogach powiatu przasnyskiego. Dwoje kierowców dachowało. na szczęście oni i pasażerowie nie odnieśli większych obrażeń.

 W wyniku prawdopodobnie niedostosowania prędkości do warunków na drodze osobowy nissan wjechał do rowu. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę (30 tycznia) w Golanach.  Autem podróżowały dwie osoby (mężczyzna - kierowca i kobieta - pasażerka), które samodzielnie opuściły pojazd przed przybyciem służb ratowniczych. Udzielono im pierwszej pomocy, po czym karetką zostali przewiezieni do szpitala na dokładniejsze badania. W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy Nissan X-Trail.  

W poniedziałek (28 stycznia) na drodze powiatowej w Osówcu Szlacheckim (gm. Przasnysz) jadąca volkswagenem polo kobieta wypadła z drogi, po czym wjechała do rowu, gdzie auto przewróciło się na dach. Kierująca nie uskarżała się na żadne dolegliwości i odmówiła pomocy medycznej. Z kolei w piątek (1 lutego) ok. godz. 23.00 doszło do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Krukowo (gm. Chorzele). Mężczyzna kierujący samochodem także wpadł do rowu po drodze dachując. Nic mu się nie stało. Audi 80 zostało doszczętnie zniszczone. 
W niedzielę (3 lutego) przed. 9.40 w Przasnyszu na ul. Św. Stanisława Kostki młody kierowca jadący peugeotem 206 uderzył w przydrożny znak, następnie auto odbiło w drzewo, po czym zatrzymało się częściowo na krawężniku. W skutek uderzenia wypadł silnik z samochodu. Po przyjeździe strażaków leżał kilka metrów dalej od auta. Osoby podróżujące (dwóch młodych mężczyzn) nie uskarżały się na żadne dolegliwości i nie posiadały żadnych widocznych obrażeń zewnętrznych. Samochód uległ całkowitemu zniszczeniu.

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz