Tygodnik Przasnyski

Czwartek, 18 lipca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

Policjant z Przasnysza czwarty

06.11.2018 06:30:00

Startujący w finale ogólnopolskich zawodów „Dzielnicowy Roku 2018” dzielnicowi z całej Polski rywalizowali w pięciu konkurencjach: czynności służbowe, pierwsza pomoc, kompetencje dzielnicowego, strzelanie i test wiedzy policyjnej. W konkursie na szczeblu krajowym województwo mazowieckie reprezentował dzielnicowy mł. asp. Artur Długokęcki z KPP w Przasnyszu.

W konkursie na szczeblu krajowym województwo mazowieckie reprezentowali dzielnicowi mł. asp. Artur Długokęcki z KPP w Przasnyszu i asp. Rafał Mąkosa z KPP w Kozienicach oraz kierownik rewiru dzielnicowych asp. szt. Paweł Wudarczyk z KPP w Płońsku, którzy wygrali wcześniej eliminacje mazowieckie.Drużyna garnizonu mazowieckiego stanęła do zaciętej rywalizacji z pozostałymi zawodnikami (w sumie było ich 51). W klasyfikacji indywidualnej dzielnicowych czwartą pozycję w kraju zajął mł. asp. Artur Długokęcki z komendy w Przasnyszu. Zajął wysoką, trzecią pozycję w strzelaniu i piąte miejsce w kategorii podstawowych czynności służbowych. Do podium zabrakło mu jedynie trzech punktów. 

Trzeba dodać, że rok wcześniej najlepszy na Mazowszu był także dzielnicowy z Przasnysza – Paweł Rykowski. Jako reprezentant Mazowsza przeszedł do ogólnopolskiego finału, gdzie na 34 funkcjonariuszy też zdobył czwarte miejsce. 
Więcej w dzisiejszym numerze TP

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS