Tygodnik Przasnyski

Piątek, 21 lutego 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

Budowa lodowiska droższa, niż przewidywano

11.10.2018 12:00:00

Aż 3 mln 200 tys. zł musi dołożyć starostwo do budowy krytego lodowiska. Powiat chciał przeznaczyć na budowę ślizgawki w sumie 11 mln 114 tys. zł, ale oferenci, którzy stanęli do przetargu zaproponowali znacznie wyższe kwoty. Samą inwestycję podzielono na trzy etapy, o czym pisaliśmy przed tygodniem.
Pierwszy, to budowa hali ze sztuczną ślizgawką i pomieszczeniami dla pracowników oraz łyżwiarzy. Drugi będzie polegał na rozbiórce starych obiektów położonych na działce, natomiast trzeci - remont pomieszczeń internatu, który ma mieć standard hotelowy.

W trybie przetargu nieograniczonego zostały złożone oferty na poszczególne części: I cześć – 2 oferty, II część – 4 oferty, III część – 2. Na pierwszą część robót starostwo chciało wydać niespełna 7,5 mln zł, jednak najtańsza oferta złożona przez konsorcium Rembud z Przasnysza i Warszawy oscyluje w granicach prawie 10,4 mln zł. W drugim przypadku zaplanowało wydać niecałe 2,4 mln zł. Wśród czterech ofert najkorzystniejsza wpłynęła od przedsiębiorstwa Hoga z Woli Krzysztoporskiej (197 tys. zł). W przypadku remontu internatu Zespołu Szkół Powiatowych zabukowano w budżecie 1,25 mln zł. Zakład budowlany Baćkowscy z Przasnysza zaoferował wykonać prace za 1,2 mln zł.  

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS

  • Pastorałki ożyły w Przasnyszu

    Przasnyskie kolędowanie 2020 –  śpiewajmy kolędy, ocalmy pastorałki zobacz galerie...

  • Moto-mikołaje w Przasnyszu

    M. Jabłońska zobacz galerie...

  • Wystawa o Policji Państwowej w Przasnyszu w latach 1919-1939

    K.Kozłowska zobacz galerie...