Tygodnik Przasnyski

Czwartek, 18 lipca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

1000 kilometrów Wisłą na 100 lecie niepodległości

01.08.2018 00:00:00

Strażacy z OSP w Wężewie mają wyjątkową propozycję dla tych którzy nie boją się wyzwań a także dla, których Ojczyzna, nie jest tylko pustym sloganem, słowem bez znaczenia, wręcz przeciwnie jest czymś wyjątkowym, ważnym, czymś dla czego można wiele poświęcić. Pragniemy zaprosić osoby, które lubią spędzać aktywnie czas, by wspólnie przeżywać wyjątkowy jubileusz setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Proponujemy wyjątkową inicjatywę 1000 km na 100-lecie, wspólnie, w myśl jednej najważniejszej idei. Kajakiem przez Polskę, rzeką Wisłą, w wyjątkowym czasie (15.08-01.09.2018r.) i w wyjątkowy, niespotykany sposób. Weź udział osobiście lub wesprzyj nas finansowo.

  Dziś trudno sobie wyobrazić, jak wielka musiała być radość z odzyskanej niepodległości, ale ten niespotykany duch, niesłychana werwa i  zapał naszych przodków powinny udzielić się również i nam, motywując do działania oraz budząc dumę z tego, że jesteśmy Polakami.

- Naszym gorącym pragnieniem jest powiązanie przeszłości z teraźniejszością, aby obchody stały się prawdziwym świętem mieszkańców i sympatyków Gminy Krasne. Motywujmy się nawzajem do starania o lepsze jutro, do aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu naszej codzienności, do szczytnych inicjatyw, albowiem powinnością nas wszystkich jest zachowanie wolności dla pomyślności obecnych i przyszłych pokoleń- zachęcają druhowie z Wężewa

autor: grzegorz17

inne wpisy tego autora

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz