Tygodnik Przasnyski

Sobota, 23 czerwca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!
fot. EJ
fot. EJ

Chojnacki-Band. Muzyka jest z nami od zawsze

07.09.2017 21:21:00

Są dowodem na to, że praca może być jednocześnie pasją i sposobem na życie. Pokazują, że w każdej sytuacji można znaleźć kompromis, a przy tym spełniać swoje marzenie. Agnieszka i Marcin są małżeństwem, a także teamem w zespole disco-polo.

Małżeństwo to jedno, ale praca z żoną czy małżonkiem to już wyższa szkoła jazdy. Jednak nie dla Chojnackich z Przasnysza. Tych dwoje młodych i utalentowanych muzycznie ludzi nalazło swój sposób na udaną współpracę w życiu prywatnym i w pracy. 12 lat temu połączyła ich muzyka i tak jest do dzisiaj. Zaznaczają, że nie zawsze się zgadzają, ale mimo to osiągają kompromis w życiu i w pracy.

<
/div>
 - Muzyka jest z nami od zawsze, ja już od małolata grałem, śpiewałem i do tego nigdy nikt nie musiał mnie namawiać. W wieku 16 lat zacząłem grać na imprezach okolicznościowych i robię to do dziś - mówi Marcin Chojnacki.
Swoją muzyczną karierę Marcin zaczynał w weselnym zespole Music-Okay, zresztą do dziś jego głos towarzyszy parom młodym w ich wielkim dniu. Agnieszka dołączyła 12 lat temu. Od tamtego czasu pracują razem. Śpiewanie coverów na weselach przestało im wystarczać. Ich pierwsza autorska piosenka powstała 3 lata temu. 
Cały artykuł w „Tygodniku Przasnyskim” z 12 września 2017r. 

autor: EJ

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz