Tygodnik Przasnyski

Wtorek, 25 września 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!
fot. Archiwum
fot. Archiwum

„Trzy pytania do…”: Nowego radnego z Chorzel

25.10.2016 15:27:03

W niedzielę, 16 października w Chorzelach odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej. Było to następstwem śmierci dotychczasowego radnego Witolda Borkowskiego. W wyborcze szranki stanęło dwóch kandydatów. Ostatecznie lepszy okazał się Radosław Zakrzewski.

* Startował pan z własnego komitetu. Teraz jednak proszę powiedzieć: będzie pan trzymał z władzą czy będzie pan przeciwko niej?
- Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim osobom, które w minioną niedzielę brały udział w wyborach. Dziękuję również osobom, które wspierały mnie w tych wyborach. A jeśli chodzi o zadane pytanie, nie zamierzam być ani z władzą, ani przeciwko niej. Żaden radny nie powinien być związany wytycznymi, które ustala odgórnie jakiś obóz polityczny czy rządzący. Samorząd to nie sejm. I zresztą to podkreślałem przed wyborami. Ja nie należę do żadnej partii politycznej ani do ruchu o takim charakterze. Dlatego nie czuję się związany żadnymi instrukcjami. Ale też nie zamierzam wszczynać awantur na sesjach rady, bo to nikomu niepotrzebne. Mam swoje zdanie i swoje zadania do wypełnienia. I o to będę się starać przez okres, który pozostał do końca kadencji.


Cały wywiad w TP z 25 października br.

autor: MW

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz