Tygodnik Przasnyski

Piątek, 22 listopada 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!

Komu zależy na konflikcie powiatu z gminą Jednorożec

06.04.2016 11:21:46

Od momentu, kiedy wójt Jednorożca na sesji Rady Powiatu zwrócił uwagę przewodniczącemu rady, że umniejszył jego wkład w oddaną do użytku halę sportową, rozpętała się fala spekulacji na temat fatalnej współpracy Jednorożca z powiatem przasnyskim. Z pewnością potarzają to radni oraz mieszkańcy powiatu. Co na to bohaterowie tematu?

Wójt gminy Jednorożec przekonuje, że współpraca z powiatem układa się bardzo dobrze, a starosta zaznacza, że gminę Jednorożec traktuje najlepiej jak potrafi.

Gdyby jednak skupić się jedynie na odczytanym na sesji Rady Powiatu piśmie wójta Jednorożca, nie byłoby żadnego problemu, bowiem Marek Walędziak wytłumaczył, że w swoim przemówieniu na otwarcie hali sportowej nie miał zamiaru umniejszać zasług obecnego wójta, a użyte przez niego sformułowanie było jedynie skrótem myślowym. Skoro więc Krzysztof Stancel wyjaśnił kwestię zasług, a Marek Walędziak przeprosił za nietrafione sformułowanie, sprawa powinna zostać zamknięta. Stało się inaczej, a na światło dzienne wyszedł spór pomiędzy wójtem Jednorożca a przewodniczącym powiatu, który pełni również funkcję dyrektora w jednej ze szkół w gminie Jednorożec.

Cały artykuł w papierowym wydaniu TP

autor: EJ

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie fotoreportażeRSS