Tygodnik Przasnyski

Wtorek, 26 marca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-przasnyski. W e-prenumeracie taniej!
fot. MS
fot. MS

Lepiej mieć w pobliżu firmy transportowe niż sąsiadować z blokami

19.11.2013 12:08:14

– Uważam, że ten teren przy ul. Rycerskiej absolutnie nie nadaje się na budowanie bloków. Nie ma tam dobrej komunikacji, szkoły są bardzo daleko, a jeśli mają tam mieszkać młodzi ludzie, to teren nie jest dla nich atrakcyjny – stwierdziła Elżbieta Gutowska z ulicy Rycerskiej, podczas spotkania w sprawie nowego projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta.

Radni, burmistrz i mieszkańcy – każdy miał szansę przedstawić argumenty i pomysły na najlepszy interes budowlany.

18 listopada podczas spotkania z radnymi burmistrz zaproponował 4 lokalizacje, które mogłyby być wykorzystane do ewentualnej budowy bloków mieszkalnych na terenie miasta. Pierwszą z nich jest teren przy ulicy Okopowej, następna to działka na skrzyżowaniu ulic Leszno i Targowej, kolejna to teren przy ulicy Przemysłowej oraz teren Waliszewa.

– Kupiłem działkę przy ul. Tęczowej w 2007 roku. W pobliżu ma powstać park. Nadal go nie ma.

– Mieszkam na ul. św. Krzysztofa. Kupowałem działkę, gdy teren był jeszcze zielony, a działki naprzeciwko mnie były terenami przemysłowymi i z tym się godzę w zupełności.

- Tam są nam bloki niepotrzebne. Za rok czy dwa lata mieszkańcy zażyczą sobie postawić tam znak zakazu wjazdu dla ciężarówek. Co my wtedy zrobimy? To jest dzielnica przemysłowa i proszę nam tam bloków nie stawiać!

Cały artykuł w papierowym wydaniu TP

autor: MS

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz